Telefón

+421-903-738-803

Email

zdenka@zdenkagoldschmidtova.sk

Otváracie hodiny

Na objednávku

Aromaterapia

Z oblasti Aromaterapie ponúkame pre vás prednášky a workshopy, na ktorých sa dozviete ako a prečo Aromaterapia funguje. Predstavíme vám 10 základných esenciálnych olejov dōTERRA®, ktoré je dobré mať doma na zvládanie 85% bežných zdravotných neduhov.

Rovnako ponúkame osobné poradenstvo, konzultácie a starostlivosť v oblasti Aromaterapie s možnosťou otvorenia si vlastného veľkoobchodného účtu a nakupovanie priamo od spoločnosti dōTERRA® za zvýhodnené veľkoobchodné ceny.

Detská aromaterapia web Joja bodyfit štúdio

Detská aromaterapia

Špeciálne sa zameriavame na maminky a tému o bezpečnom používaní esenciálnych olejoch pri deťoch a bábätkách. Ponúkame konkrétne olejčekové recepty na najbežnejšie detské choroby.

eBook Esenciálne oleje a deti k téme ako bezpečne používať esenciálne oleje pre deti je ZDARMA dostupný na blogu https://zdenkagoldschmidtova.sk/ebook-zdarma/

iTovi web Joja bodyfit štúdio

iTOVi

Skener iTOVi kombinuje elektródy galvanickej odozvy kože (GSR), snímač tlaku, údaje o teplote a technológiu Bluetooth na meranie malých zmien elektrickej vodivosti pokožky.

Ponúkame meranie pomocou prístroja iTOVi v kombinácii s 30 minútovou konzultáciou a vytvorením personalizovaného reportu na základe merania frekvenčných bodov v ľudskom tele. Tento report Vám na mieru odporučí esenciálne oleje, ktoré sú vhodné práve pre Vás.

Maloobchodný predaj web Joja bodyfit štúdio

Maloobchodný predaj

Nemáte ešte skúsenosti s aromaterapiou a chceli by ste esenciálne oleje len na skúšku bez otvorenia si svojho vlastného veľkoobchodného účtu?

U nás ponúkame Maloobchodný predaj esenciálnych olejov a produktov značky dōTERRA®.

Prípadne si oleje môže objednať priamo domov na https://www.mydoterra.com/zdenkagoldschmidtova/

Viac si o Aromaterapii môžete prečítať v sekcii Blog alebo na blogu : https://zdenkagoldschmidtova.sk.

Ak zvažujete registráciu v dōTERRA®, použite linku https://www.mydoterra.com/. Viac o výhodách vytvorenia vlastného veľkoobchodného účtu si môžte prečítať na vytvorenie účtu v dōTERRA®.