Telefón

+421-903-738-803

Email

zdenka@zdenkagoldschmidtova.sk

Otváracie hodiny

Na objednávku

Registrácia v doTERRA

Benefity registrácie v dōTERRA

Často sa stretávam s otázkou, či sa oplatí registrovať a vytvoriť si svoj vlastný veľkoobchodný účet v spoločnosti dōTERRA.

Odpoveď na túto otázku otázku je zväčša ÁNO, ak práve neplánuješ kúpiť len 1 z lacnejších esenciálnych olejov ako darček a viac sa AROMATERAPII nevenovať.

V takom prípade na kúpu môžeš využiť moje konto v dōTERRA za maloobchodné ceny.


K registrácii v máji esenciálne oleje ZADARMO


Ak však zvažuješ kúpu viacerých esenciálnych olejov, oplatí sa zvážiť registráciu, lebo registračné náklady sa zvyčajne obratom vrátia.

Registráciou v dōTERRA a vytvorením vlastného veľkoobchodného účtu totiž automaticky získavaš:

 • nákupy so zľavou minimálne 25% v porovnaní s maloobchodnými cenami,
 • dovoz objednávky priamo domov,
 • možnosť zbierať vernostné body, ktorými vieš získať späť v bodoch 10% až 30% z hodnoty nakúpených produktov (1 bod predstavuje cca. 1 euro),
 • možnosť uplatniť tieto body na ďalšie nákupy,
 • možnosť získať produkty mesiaca ZADARMO,
 • prístup k on-line webinárom zo sveta AROMATERAPIE,
 • bezplatné konzultácie,
 • v prípade záujmu členstvo v oficiálnej Facebookovej skupine a WhatsApp skupine, kde sa zdieľajú skúsenosti, recepty a poskytujú odborné rady na akýkoľvek typ otázok súvisiaci so zdravým, podporou imunity, prípadne varením, keďže uplatnenie týchto pokladov prírody je širokospektrálne,
 • možnosť privyrobiť si.

Registračná akcia dōTERRA máj 2022

Poznáte niekoho, kto má záujem pridať sa k doTERRA? Novo registrované osoby si môžu užiť dodatočné body za odmenu tak, že získajú vyššiu percentuálnu prahovú hodnotu v rámci programu vernostných odmien. Namiesto 10 % získajte 20 % z hodnoty vašej objednávky LRP v podobe bodov! Vyššiu percentuálnu prahovú hodnotu LRP môžte získať iba do 15. mája 2022 (exkluzívne iba pre novo registrované osoby v máji). 

Darčeky k májovej registrácii

Darčeková ponuka č. 1

Každý nový člen dōTERRA, ktorý si otvorí svoj vlastný veľkoobchodný účet registračnou objednávkou v hodnote 100 až 199 PV bodov dostane 15 ml Wild Orange ako darček.

Divoký pomaranč je esenciálny olej vhodný na podporu dobrej nálady a kreativity. Prepája našu ľavú a pravú hemisféru a prispieva k rovnováhe homeostázy. Použiť ho môžete i na na ochutenie jedál a nápojov.

Registrácia v doTerra Wild Orange

Darčeková ponuka č. 2

V prípade, že bude registračná objednávka v hodnote 200 až 399 PV bodov získa nový člen 15 ml Wild Orange a 15 ml Copaiba k registrácii ZADARMO.

Copaiba má silné protizápalové  a antioxidačné vlastnosti a má vplyv na náš nervový systém. Rovnako je vhodná na posilnenie imunity. Je dvornou dámou esenciálnych olejov.

Copaiba

Darčeková ponuka č. 3

Pri registračnej objednávke v hodnote viac ako 400 PV bodov získa novo registrovaný člen 15 ml Copaiba a 15 ml Adaptiv k registrácii ZADARMO.

Adaptív je zmesou esenciálnych olejov. Je vhodný proti pocitom stresu, úzkosti, i strachu či depresie. Obsahuje Divoký pomaranč, Levanduľu, Copaibu, Mätu klasnatú, Magnóliu, Rozmarín, Neroli a Ambrovník

Adaptive

Pozor podmienkou získania darčekov je kontaktovanie mailom alebo telefonicky pred svojpomocným vytvorením veľkoobchodného účtu.

K registrácii v máji esenciálne oleje ZADARMO


Ako sa zaregistrovať v dōTERRA

Pozor tento spôsob samoregistrácie je bez vyššie uvedených darčekov.

Možnosti registrácie je viac, ale je to pomerne jednoduché. Stačí si vybrať buď možnosť registrácie prostredníctvom registračného balíčka (štartovacej sady) alebo zaplatiť registračný poplatok v sume 24,- EUR + 8,40,- EUR poštovné za zaslanú brožúru.

Všetky dôležité informácie nájdeš tu:

Ak sa nevieš rozhodnúť, ktorá z možností je pre teba vhodná alebo potrebuješ s registráciou pomôcť, volaj na +421-903-738-803 alebo píš na zdenka@zdenkagoldschmidtova.sk, rada poradím.

Prípadne ma môžeš kontaktovať prostredníctvom Messangera na Facebookových stránkach Joja bodyfit alebo Dotyky esencií.


Akčná ponuka mesiaca máj 2022

Ponuka sa vzťahuje na už registrovaných členov s vlastným veľkoobchodným účtom.

Caraway doTerra

Produkt mesiaca Rasca (5 ml) ZDARMA

Rasca, populárna v Európe, Ázii, Afrike a Spojených štátoch; je známa svojou hrejivou chuťou a silnými podtónmi. Malé množstvo dokáže dodať silnú chuť!

Z historického hľadiska rascu
používali starovekí Rimania kvôli jej zdravotným účinkom.

Tip na použitie

 • dochucovadlo do jedla,
 • na podporu trávenia.

Upozornenie

 • používajte iba rozriedené,
 • neužívajte viac ako jednu kvapku denne,
 • uchovávajte mimo dosahu detí,
 • vyhnite sa kontaktu s očami a sliznicami.

Získajte produkt mesiaca ZDARMA zadaním jednej vernostnej objednávky v celkovej hodnote 125 PV alebo viac, ktorá sa spracuje do 15. mája 2022. 

Zľava 10 % – ClaryCalm™ (10 ml)

Zmes ClaryCalm™ je určená špeciálne pre ženy. Po nanesení na pokožku poskytuje upokojujúci, utišujúci účinok.  

Jedná sa o zmes na vonkajšie použitie s olejom Šalvia, Levanduľa, Bergamot, Rumanček rímsky, Cédrové drevo, Ylang-ylang, Muškát, Fenikel, Semienko mrkvy, Palmarosa a Vitex.

Tip na použitie  

 • nanesením na spodnú časť chodidiel pomôžete počas celého mesiaca uviesť emócie do rovnováhy,
 • natieraním na podbruško zmiernite menštruačné bolesti,
 • pomáha zharmonizovať ženský mesačný cyklus.
ClaryCalm doTerra

Zľava 10 % je premietnutá v zobrazenej cene. Zľava sa nevzťahuje na objednávky s výberom za body.


Ak stále váhaš, či je dōTERRA tá správna značka esenciálnych olejov pre rôzne typy použitia, pozri si mojich TOP 5 dôvod, pre ktoré sa oplatí ich mať doma.


Bonus pre Teba

Chceš sa dozvedieť ako bezpečne používať esenciálne oleje pri malých deťoch? Stiahni si môj eBook ZDARMA, kde sa dozvieš 24 konkrétnych receptov na zvládnutie najbežnejších detských chorôb.

Odporúčané články

Call Now Button