Telefón

+421-903-738-803

Email

zdenka@zdenkagoldschmidtova.sk

Otváracie hodiny

Na objednávku

Registrácia v doTERRA

Benefity registrácie v dōTERRA

Často sa stretávam s otázkou, či sa oplatí registrovať a vytvoriť si svoj vlastný veľkoobchodný účet v spoločnosti dōTERRA.

Odpoveď na túto otázku otázku je zväčša ÁNO, ak práve neplánuješ kúpiť len 1 z lacnejších esenciálnych olejov ako darček a viac sa AROMATERAPII nevenovať.

V takom prípade na kúpu môžeš využiť moje konto v dōTERRA za maloobchodné ceny.


K registrácii v auguste esenciálne oleje ZADARMO


Ak však zvažuješ kúpu viacerých esenciálnych olejov, oplatí sa zvážiť registráciu, lebo registračné náklady sa zvyčajne obratom vrátia.

Registráciou v dōTERRA a vytvorením vlastného veľkoobchodného účtu totiž automaticky získavaš:

 • nákupy so zľavou minimálne 25% v porovnaní s maloobchodnými cenami,
 • dovoz objednávky priamo domov,
 • možnosť zbierať vernostné body, ktorými vieš získať späť v bodoch 10% až 30% z hodnoty nakúpených produktov (1 bod predstavuje cca. 1 euro),
 • príležitosť uplatniť tieto body na ďalšie nákupy,
 • možnosť získať produkty mesiaca ZADARMO,
 • prístup k on-line webinárom zo sveta AROMATERAPIE,
 • bezplatné konzultácie,
 • v prípade záujmu členstvo v oficiálnej Facebookovej skupine a WhatsApp skupine, kde sa zdieľajú skúsenosti, recepty a poskytujú odborné rady na akýkoľvek typ otázok súvisiaci so zdravým, podporou imunity, prípadne varením, keďže uplatnenie týchto pokladov prírody je širokospektrálne,
 • i šancu privyrobiť si.

Registračná akcia dōTERRA august 2022

Akcia 50/50

Pri registrácii objednávkou v hodnote aspoň za 100 PV bodov od 1. do 31. augusta 2022 získa registrátor aj registrovaný po 50 produktových bodov ZDARMA, ktoré vie uplatniť pri ďalšom nákupe a tak získať produkty podľa svojho výberu ZADARMO.

Esenciálny olej Litsea a Manuka Touch

K registrácii v auguste esenciálne oleje ZADARMO


Ako sa zaregistrovať v dōTERRA

Možnosti registrácie je viac, ale je to pomerne jednoduché. Stačí si vybrať buď možnosť registrácie prostredníctvom registračného balíčka (štartovacej sady) alebo zaplatiť registračný poplatok v sume 24,- EUR + 8,40,- EUR poštovné za zaslanú brožúru.

Všetky dôležité informácie nájdeš tu:

Ak sa nevieš rozhodnúť, ktorá z možností je pre teba vhodná alebo potrebuješ s registráciou pomôcť, volaj na +421-903-738-803 alebo píš na zdenka@zdenkagoldschmidtova.sk, rada poradím.

Prípadne ma môžeš kontaktovať prostredníctvom Messangera na Facebookových stránkach Joja bodyfit alebo Dotyky esencií.


Akčná ponuka mesiaca august 2022

Ponuka sa vzťahuje na už registrovaných členov s vlastným veľkoobchodným účtom.

Červená mandarinka

Produkt mesiaca Červená mandarínka (5 ml) ZDARMA

Olej z červených mandarínok, známy tiež ako olej z tangerínok alebo chrámových pomarančov, je vraj najsladším zo všetkých citrusových olejov. 

Tento esenciálny olej pochádza z najzrelších plodov mandarínky.

Tip na použitie

 • používajte počas dňa na vylepšenie chuti vody,
 • pridajte do vášho ranného smoothie alebo jogurtu,
 • používajte do rôznych dezertov a pikantných pokrmov.

Získajte produkt mesiaca ZDARMA zadaním jednej vernostnej objednávky v celkovej hodnote 125 PV alebo viac, ktorá sa spracuje do 15. augusta 2022. 

Zľava 15 % na dva produkty osobnej starostlivosti v cestovnom balení

Vzorky bieliacej zubnej pasty On Guard™ Využite účinky nedávno vylepšeného zloženia a zmodernizovaného spôsobu balenia vzoriek bieliacej zubnej pasty On Guard! Sú skvelé na zdieľanie alebo cestovanie.  

Vzorky krému Deep Blue™ 
Po dlhej túre alebo namáhavej činnosti vám nesmie chýbať krém Deep Blue! Tento krém na vonkajšie použitie spája účinky esenciálnych olejov, o ktorých je známe, že upokoja a schladia kĺby a svaly. Vzorky vám uľahčia aplikáciu podľa potreby kdekoľvek ste alebo sa o ne môžete rozdeliť s ľuďmi, ktorých stretnete. 

Zľava 15 % je premietnutá v zobrazenej cene. Zľava sa nevzťahuje na objednávky s výberom za body.


Limitka na august 2022

Difuzér Koala a esenciálny olej OnGuard

Difuzér Koala a On Guard™ (15 ml)

Nový škôlkársky alebo školský rok môže byť pre deti náročný.

Pomôžte pripraviť svojich miláčikov na návrat do triedy s touto exkluzívnou dvojicou difuzéra Koala a našej populárnej zmesi esenciálnych olejov On Guard. Každý deň sa môžu zobúdzať inšpirovaní pocitmi z prírody, pripravení na nové dobrodružstvo! 

Milý a rozkošný difuzér Koala má dve možnosti nastavenia upokojujúceho svetla, štyri nastavenia hudby a päť úrovní hlasitosti. Zvoľte si zvuk podľa situácie, či už je to utišujúca klavírna uspávanka na večer alebo veselý vtáčí spev na ráno. Keď difuzér funguje nepretržite, jemná hmla dokáže pokryť izbu s plochou 25 m2 až na štyri hodiny. Ak sa používa prerušovane, vydrží až osem hodín. A čo je najlepšie, tento očarujúci difuzér prichádza v spojení s On Guard, zmesou, ktorú milujú rodiny doTERRA na celom svete. 

Difuzér Koala je produkt z časovo obmedzenej ponuky, ktorý sa dodáva výhradne spolu so zmesou On Guard (15 ml) až do vypredania zásob. 

Difuzér dōTERRA Bubble a Citrus Twist (15 ml)

Zažite prenosný výkon exkluzívneho difuzéra doTERRA Bubble v kombinácii so zmesou olejov Citrus Twist (15 ml).  

Táto neprehliadnuteľná dvojica obsahuje dva produkty v časovo obmedzenej ponuke ako výhradne prvá v Európe. Difuzér Bubble je malý a diskrétny a „uspí“ sa až do chvíle, keď snímač zaznamená pohyb a začne pracovať. V kombinácii s našou časovo obmedzenou ponukou, zmesou Citrus Twist, je úžasnou príležitosťou ako vyskúšať dvojicu, ktorá sa navzájom dopĺňa svojimi fantastickými vlastnosťami a prínosmi!  

Produkt v časovo obmedzenej ponuke, k dispozícii do vypredania zásob. Limit v počte dva na objednávku.

Difuzér bubble a esenciálny olej Citrus twist

Osmant Touch (10 ml)

Osmant má rozpoznateľnú vôňu, ktorá je komplexná, bohatá a sladká. Teraz môžete vyskúšať túto zvodnú vôňu produktu v časovo obmedzenej ponuke. Vďaka základu z frakcionovaného kokosového oleja je možné ho nanášať priamo na pokožku. Používajte Osmant Touch ako očarujúci osobný parfum alebo pri masáži.

Produkt v časovo obmedzenej ponuke, k dispozícii len do vyčerpania zásob. 

Utierky na ruky On Guard™

Samostatne balené utierky na ruky sa ľahko zmestia do vašej tašky alebo kufra a sú pripravené na okamžité odstránenie nečistôt. Presiaknuté zmesou esenciálnych olejov On Guard a výťažkom z listov aloe, dokážu čistiť, a pritom sú jemné k pokožke. Sú praktickým riešením, ako udržať ruky čisté kedykoľvek a kdekoľvek. 

Produkt v časovo obmedzenej ponuke, k dispozícii do vypredania zásob. 

utierky na ruky onguard

Nové produkty na trhu od dōTERRA

August priniesol rad nových produktov uvádzaných na trh v Európe, ktoré ostanú v stálej ponuke.

NOVINKA: Madagaskarská vanilka (5 ml)

Vanilka, oceňovaná od čias starovekých Aztékov, sa často používala v parfumoch a jej olej je jednou z najpopulárnejších vôní na svete a najdrahších na výrobu. Po procese zberu náročnom na prácu, pri ktorom sa získava výťažok z vanilkového struku, ho kombinujeme s Frakctionovaným kokosovým olejom, aby sme vyrobili Madagaskarskú vanilku doTERRA. Je dostupná po prvý raz od svojho uvedenia v Balíku Europe Convention 2022. Používajte ju ako podmanivý osobný parfum alebo pridajte niekoľko kvapiek do oleja do kúpeľa, aby ste si vychutnali luxusné chvíle v zajatí nádhernej arómy Madagaskarskej vanilky.

NOVINKA: Kopaiva Touch (10 ml)

Kopaiva sa považuje za jeden z najužitočnejších esenciálnych olejov s nespočetným množstvom účinkov. V kombinácii s Frakcionovaným kokosovým olejom na jednoduchú aplikáciu, používajte Kopaiva Touch na podporu vzhľadu zdravej pokožky alebo ako osobný parfum.

Copaiva touch

NOVINKA: Tyčinka Deep Blue™

Tyčinka Deep Blue v tuhom stave, presýtená zmesou na úľavu Deep Blue™ obsahujúcou esenciálne oleje triedy CPTG™ a blahodarne účinky oleja Kopaiva, ponúka cielený, silný účinok tuhého kozmetického prípravku, ktorý rýchlo pôsobí a prináša úľavu. Táto tyčinka, ktorá sa jednoducho používa, preniká hlboko a navodzuje na pokožke chladivý pocit. Nenahraditeľný prírastok vo vašej skrinke v kúpeľni alebo fitness taške. Zloženie tyčinky dodáva hydratačné zvláčňujúce zložky, ktoré vašu pokožku zanechajú hebkú, nie mastnú. 

NOVINKA: difuzér dōTERRA Petal™ 2.0 s olejom Divoký pomaranč a Levanduľa (5 ml fľaštičky)

Spoznajte všestrannosť difuzéra doTERRA Petal, ktorý je teraz k dispozícii ako očarujúce trio s olejmi Divoký pomaranč a Levanduľa. Vytvorte si s touto sadou, ktorú musíte mať, osobný priestor doma alebo v kancelárii. Toto trio spája dlhodobo obľúbené produkty doTERRA a silu difuzéra Petal, aby vytvorili prostredie, ktoré vyhovuje vašej nálade. 

Difuzér Petal Divoký pomaranč a Levandula

Kulinárske zážitky s dōTERRA

Kolekcia na varenie s gastronomickými zmesami dōTERRA™

Časovo obmedzená ponuka obsahuje tri zmesi plné chutí jedinečného výberu esenciálnych olejov triedy CPTG vhodnej na varenie:

 • Talianska gastronomická zmes (15 ml) – hodí sa k mäsu, cestovinám ako i šalátovým dresingom,
 • Mexická gastronomická zmes (15 ml) – slúži na okorenenie pokrmov fajitas, tacos, burritos alebo nachos,
 • Tropická gastronomická zmes (15 ml) – vhodná do čerstvých plodov mora, vášho obľúbeného dezertu ale i do receptu na smoothie.

Ponuka je časovo obmedzená a platí do vypredania zásob.


Ak stále váhaš, či je dōTERRA tá správna značka esenciálnych olejov pre rôzne typy použitia, pozri si mojich TOP 5 dôvod, pre ktoré sa oplatí ich mať doma.


Bonus pre Teba

Máš záujem sa dozvedieť ako bezpečne používať esenciálne oleje pri malých deťoch? Stiahni si môj jedinečný eBook ZDARMA založený na osobných skúsenostiach, kde sa dozvieš 24 konkrétnych receptov na zvládnutie najbežnejších detských chorôb.

Odporúčané články

Call Now Button