Otváracie hodiny

Na objednávku

Privátny wellness Bratislava

Navštívte s rodinou alebo priateľmi nový privátny wellness Bratislava s kapacitou až pre 4 dospelé osoby rezervovaný iba pre vás.

Zrelaxujte myseľ a telo, posilnite imunitu a načerpajte novú energiu.

Garantujeme vám vysokú kvalitu našich služieb, individuálny prístup, záujem a ústretovosť, čisté, voňavé a útulné prostredie s rodinnou atmosférou.

Nájdete u nás kombinovanú bio saunu s funkciou suchej fínskej sauny alebo parnej aroma sauny. Saunu vieme pripraviť podľa požiadavky klienta. Teplotu vieme nastaviť tak, aby vyhovovala prípadne i vašim malým ratolestiam a mohli si tak dopriať pobyt v detskej saune.

Tešiť sa môžete i na exotickú luxusnú drevenú ochladzovaciu kaďu z dreva Kambala.

Relaxačná miestnosť ponúka k dispozícií štyri pohodlné ležadlá, príjemnú relaxačnú hudbu a vôňou esenciálnych olejov dōTERRA podľa vášho želania. V oddychovom priestore vám na požiadanie pripravíme detský kútik pre vaše ratolesti.

Ponúkame i darčekové poukážky pre privátny wellness v trvaní 120 a 180 minút, ktoré isto potešia vašich blízkych a priateľov.

V priebehu saunovania alebo po skončení pobytu v saune si doprajte jednu z našich masáži.

Viac o našom súkromnom wellness Bratislava a o zásadách správneho saunovania si môže prečítať na našom blogu venovanom špeciálne tejto téme.

Veríme, že priestory sa vám budú páčiť a tešíme sa na stretnutie s vami.

Lebo wellness je životný štýl a žiť treba naplno.

Wellness Bratislava - Joja bodyfit štúdio - ochladzovacia kaďa
Privátny wellness v Bratislave - Joja bodyfit štúdio - sauna
Joja bodyfit štúdio - pec Harvia combi
Joja bodyfit štúdio - oddychová miestnosť - fotografia 1
Joja bodyfit štúdio - oddychová miestnosť - fotografia 2

Priestory privátneho wellness boli vybudované na mieru v spolupráci so spoločnosťou http://www.sluzbyag.eu/ a https://www.saunypatrik7.sk/.

Call Now Button