Telefón

+421-903-738-803

Email

zdenka@zdenkagoldschmidtova.sk

Otváracie hodiny

Na objednávku

O nás

Spoločnosť Joja bodyfit štúdio, s.r.o. pôsobí v oblasti služieb masáži pre svojich zákazníkov od roku 2013. Našim poslaním je klientom pomáhať v úľave od bolesti, vyčerpanosti, psychického a duševného napätia, ktoré je typické pre dnešnú dobu. Prostredníctvom masáže, aromaterapie a privátneho wellness priestoru sa snažíme pomôcť navodiť pocit relaxácie, uvoľnenia, posilniť imunitu a podporiť detoxikáciu tela. Ak túžite po oddychu, uvoľnení, porozumení a pocite blaha, u nás ste na správnom mieste.

Spoločnosť Joja bodyfit štúdio, s.r.o. založili:

Aďka

Joja

Evka

ktoré ju s láskou od roku 2021 vložili do rúk:

Zdenka

O mne

Som mama dvoch malých ratolestí, ktorej vášňou sa stala AROMATERAPIA. Aromaterapia pomáha naštartovať telu vlastné uzdravovacie procesy a udržiavať tak naše zdravie v pohode a harmónií. Rovnako ako v aromaterapii, tak aj v masážach som našla svoju záľubu a tak som sa rozhodla skĺbiť tieto dve ozdravovacie techniky a podporiť ich vybudovaním súkromného saunového miesta určeného aj pre rodiny s deťmi. Mojim úprimným záujmom je kombináciou aromaterapie, masáže a sauny zabezpečiť fyzickú a duševnú harmóniu pre vás a vašich rodinných príslušníkov.

Pre vás

Garantujeme vám vysokú kvalitu našich služieb, individuálny prístup, záujem a ústretovosť, čisté, voňavé a útulné prostredie s rodinnou atmosférou. Viac o našich službách sa dozviete v sekcii Služby.

Call Now Button