Telefón

+421-903-738-803

Email

zdenka@zdenkagoldschmidtova.sk

Otváracie hodiny

Na objednávku

Masáže

Hľadáte masáže v Bratislave podľa svojich predstáv? U nás ste na správnom mieste. V našej ponuke nájdete rôzne druhy špecializovaných masáži ako aj techník, ktoré Vám uľavia od bolesti a zrelaxujú telo. Nechajte sa „rozmaznávať“ a vyberte si niektorú z nasledovných masážnych procedúr a to podľa Vašich potrieb:


AromaTouch technika web Joja bodyfit štúdio

AromaTouch technika

AromaTouch technika predstavuje revolučný koncept v aromaterapii a práci s telom. Je to technika, ktorá spája umenie aromaterapie a masáže. Pri tejto masáži pracujeme s esenciálnymi olejmi najvyššej terapeutickej triedy CPTG® spoločnosti dōTERRA®. Jemnými pohybmi sa postupne nanáša 8 olejov v presne určenom poradí pozdĺž energetických dráh na chrbte ako aj chodidlá klienta.

Klasická masáž web Joja bodyfit štúdio

Klasická masáž

Klasická masáž je jedna z najstarších a najviac využívaných masážnych metód. Má mimoriadny význam pri prevencii a doliečovaní bolestivých stavov, ako aj porúch pohybového aparátu, i pri rekonvalescencii svalov a kĺbov, po zlomeninách alebo iných zraneniach, ale tiež pri migréne.

Reflexná masáž chodidiel web Joja bodyfit štúdio

Reflexná masáž chodidiel

Reflexná masáž chodidiel je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Metóda reflexnej masáže chodidiel vychádza z poznatku, že všetky zakončenia ľudského tela vyúsťujú do reflexných plôšok, ktoré zodpovedajú ako príslušným orgánom, tak i oblastiam tela. Reflexné plôšky celého tela sa nachádzajú na šľapách chodidiel, takže chodidlo predstavuje zmenšený obraz ľudského tela. 

Antimigrenózna masáž web Joja bodyfit štúdio

Antimigrenózna masáž

Antimigrenózna masáž je masáž, pri ktorej sa pôsobí na akupresúrne body, následkom čoho dochádza k uvoľneniu bolesti, uvoľneniu nervového systému, odstráneniu energetických blokov, ale i depresie a pocitov úzkosti. Jedná sa o špecifickú masáž, ktorú je vhodné opakovať viackrát za účelom zlepšenia zdravotného stavu.

Masáž lávovými kameňmi web Joja bodyfit štúdio

Masáž lávovými kameňmi

Masáž lávovými kameňmi je stará technika, známa dávno pred naším letopočtom. Už v starej Číne ju používali na odstraňovanie bolesti. Kameňom prikladali moc danú od boha, hovorili o neopakovateľnej skúsenosti, o spojení človeka s prírodou, ako i o predstave niečoho magického. Pozitívne vplýva na zlepšenie cirkulácie krvi, čím dochádza k jej okysličeniu, prekrveniu ciev, ako aj zrýchleniu metabolizmu tkanív a detoxikácii tela.

Dornova metóda web Joja bodyfit štúdio

Dornova metóda

Dornová metóda sa radí medzi jemné terapeutické techniky.  Vybočené, zablokované stavce a rovnako aj kĺby sú vašim voľným prirodzeným pohybom za pomoci maséra šetrne vrátené späť do správnej polohy. Pomocou Dornovej metódy je možné zbaviť sa bolestí chrbtice ako aj bolestí kĺbov.

Breussova masáž web Joja bodyfit štúdio

Breussova masáž

Breussova masáž je jemná energetická masáž zameraná na výživu platničiek. Uvoľňuje ako telesné, tak i psychické blokády. Regeneruje medzistavcové platničky, čím zároveň vyrieši i mnohé vaše zdravotné problémy. Dôležitou pomôckou je ľubovníkový olej, ktorý práve vynikajúco vyživuje platničky i zmierňuje vašu bolesť.

Bankovanie web Joja bodyfit štúdio

Bankovanie

Bankovanie je založené na pôsobení podtlaku na kožu ako aj podkožné tkanivá, čím dochádza k detoxikácii a prečisteniu celého vášho organizmu. Výsledkom je uvoľnenie stuhnutého svalstva, zmiernenie bolesti a rovnako aj odstránie blokád na vašej chrbtici. 

Trigger pointy (tlakové masáže) web Joja bodyfit štúdio

Trigger pointy

Trigger point (známy aj ako spúšťací bod) je malý ohraničený bod nachádzajúci sa v tuhom svalovom snopci. Tlakom na uzlík vzniká bolesť. Podstatou trigger point masáže je práve tlakové pôsobenie na sval (uzlík), ktoré vedie k uvoľneniu svalu.

Myofasciálna masáž (masáže na uvoľnenie svalového a šlachového aparátu) web Joja bodyfit štúdio

Myofasciálna masáž

Myofasciálna masáž je technika zameraná na uvoľňovanie svalového a šľachového aparátu, ako aj na uvoľnenie začiatkov a koncov svalových úponov. Hlavným cieľom Myofasciálnych techník je obnovenie prirodzenej pohyblivosti a rovnako aj uvoľnenie chronicky skrátených partií.

Terapia na mieru - kombinácia masážnych techník (rôzne masáže) web Joja bodyfit štúdio

Terapia na mieru

Terapia na mieru predstavuje jedinečný koncept zložený z rôznych techník masáži na základe práve aktuálnych potrieb klienta. Klient jedným stretnutím dokáže cielene odstrániť viac problémov za použitia rôznych techník a nemusí teda absolvovať každú techniku samostatne.

Klienti od nás po absolvovaní masáže odchádzajú Plní elánu.

Call Now Button