Telefón

+421-903-738-803

Email

zdenka@zdenkagoldschmidtova.sk

Otváracie hodiny

Na objednávku

Masáže

Hľadáte masáže v Bratislave podľa svojich predstáv? U nás ste na správnom mieste. V našej ponuke nájdete okrem klasických masážnych techník i rôzne druhy špecializovaných masáži ako aj techník, ktoré Vám uľavia od bolesti a zrelaxujú telo. Nechajte sa „rozmaznávať“ a vyberte si niektorú z nasledovných masážnych procedúr a to podľa Vašich potrieb:


AromaTouch technika web Joja bodyfit štúdio

AromaTouch technika

AromaTouch technika predstavuje revolučný koncept v aromaterapii a práci s telom. Je to technika, ktorá spája umenie aromaterapie a masáže. Pri tejto masáži pracujeme s esenciálnymi olejmi najvyššej terapeutickej triedy CPTG® spoločnosti dōTERRA®. Jemnými pohybmi sa postupne nanáša 8 olejov v presne určenom poradí pozdĺž energetických dráh na chrbte ako aj chodidlá klienta.

Maderoterapia - erapia zameraná na redukciu tuku, odstránenie celulitídy, naštartovanie lymfatického systému a detoxikácia organizmu.
Slovo maderoterapia vzniklo spojením španielskeho výrazu „madera“ - drevo a slova „terapia“ – liečba, ošetrenie. Vo voľnom preklade ide o terapiu alebo masáž drevom.

Maderoterapia

Maderoterapia je terapia zameraná na redukciu tuku, odstránenie celulitídy, naštartovanie lymfatického systému a detoxikáciu organizmu. O peknej postave s krásnymi krivkami už netreba len snívať. Peknú postavu a dokonca bez námahy možno dosiahnuť pomocou maderoterapie.

Klasická masáž web Joja bodyfit štúdio

Klasická masáž

Klasická masáž je jedna z najstarších a najviac využívaných masážnych metód. Má mimoriadny význam pri prevencii a doliečovaní bolestivých stavov, ako aj porúch pohybového aparátu, i pri rekonvalescencii svalov a kĺbov, po zlomeninách alebo iných zraneniach, ale tiež pri migréne.

Reflexná masáž chodidiel web Joja bodyfit štúdio

Reflexná masáž chodidiel

Reflexná masáž chodidiel je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Metóda reflexnej masáže chodidiel vychádza z poznatku, že všetky zakončenia ľudského tela vyúsťujú do reflexných plôšok, ktoré zodpovedajú ako príslušným orgánom, tak i oblastiam tela. Reflexné plôšky celého tela sa nachádzajú na šľapách chodidiel, takže chodidlo predstavuje zmenšený obraz ľudského tela. 

Antimigrenózna masáž web Joja bodyfit štúdio

Antimigrenózna masáž

Antimigrenózna masáž je masáž, pri ktorej sa pôsobí na akupresúrne body, následkom čoho dochádza k uvoľneniu bolesti, uvoľneniu nervového systému, odstráneniu energetických blokov, ale i depresie a pocitov úzkosti. Jedná sa o špecifickú masáž, ktorú je vhodné opakovať viackrát za účelom zlepšenia zdravotného stavu.

Masáž lávovými kameňmi web Joja bodyfit štúdio

Masáž lávovými kameňmi

Masáž lávovými kameňmi je stará technika, známa dávno pred naším letopočtom. Už v starej Číne ju používali na odstraňovanie bolesti. Kameňom prikladali moc danú od boha, hovorili o neopakovateľnej skúsenosti, o spojení človeka s prírodou, ako i o predstave niečoho magického. Pozitívne vplýva na zlepšenie cirkulácie krvi, čím dochádza k jej okysličeniu, prekrveniu ciev, ako aj zrýchleniu metabolizmu tkanív a detoxikácii tela.

Dornova metóda web Joja bodyfit štúdio

Dornova metóda

Dornová metóda sa radí medzi jemné terapeutické techniky.  Vybočené, zablokované stavce a rovnako aj kĺby sú vašim voľným prirodzeným pohybom za pomoci maséra šetrne vrátené späť do správnej polohy. Pomocou Dornovej metódy je možné zbaviť sa bolestí chrbtice ako aj bolestí kĺbov.

Breussova masáž web Joja bodyfit štúdio

Breussova masáž

Breussova masáž je jemná energetická masáž zameraná na výživu platničiek. Uvoľňuje ako telesné, tak i psychické blokády. Regeneruje medzistavcové platničky, čím zároveň vyrieši i mnohé vaše zdravotné problémy. Dôležitou pomôckou je ľubovníkový olej, ktorý práve vynikajúco vyživuje platničky i zmierňuje vašu bolesť.

Bankovanie web Joja bodyfit štúdio

Bankovanie

Bankovanie je založené na pôsobení podtlaku na kožu ako aj podkožné tkanivá, čím dochádza k detoxikácii a prečisteniu celého vášho organizmu. Výsledkom je uvoľnenie stuhnutého svalstva, zmiernenie bolesti a rovnako aj odstránie blokád na vašej chrbtici. 

Trigger pointy masáž

Trigger pointy

Trigger point (známy aj ako spúšťací bod) je malý ohraničený bod nachádzajúci sa v tuhom svalovom snopci. Tlakom na uzlík vzniká bolesť. Podstatou trigger point masáže je práve tlakové pôsobenie na sval (uzlík), ktoré vedie k uvoľneniu svalu.

Myofasciálna masáž (masáže na uvoľnenie svalového a šlachového aparátu) web Joja bodyfit štúdio

Myofasciálna masáž

Myofasciálna masáž je technika zameraná na uvoľňovanie svalového a šľachového aparátu, ako aj na uvoľnenie začiatkov a koncov svalových úponov. Hlavným cieľom Myofasciálnych techník je obnovenie prirodzenej pohyblivosti a rovnako aj uvoľnenie chronicky skrátených partií.

Terapia na mieru - kombinácia masážnych techník (rôzne masáže) web Joja bodyfit štúdio

Terapia na mieru

Terapia na mieru predstavuje jedinečný koncept zložený z rôznych techník masáži na základe práve aktuálnych potrieb klienta. Klient jedným stretnutím dokáže cielene odstrániť viac problémov za použitia rôznych techník a nemusí teda absolvovať každú techniku samostatne.

Japonská masáž Shiatsu

Japonská masáž Shiatsu

Japonská masáž Shiatsu je japonská liečebná masáž, ktorá spriechodňuje a harmonizuje tok energie v našom tele. Shiatsu doslovne znamená tlak prstom, ale pri tejto technike sa využíva aj tlak lakťom, kolenom alebo chodidlom.


Masáž Petržalka

Masáž / liečba pre telo i dušu

Masáž je považovaná za jednu z najstarších liečebných metód. Predstavuje dotykovú terapiu, ktorej cieľom je navodiť pocit uvoľnenia a prispieť k telesnému a duševnému zdraviu. Už starí Číňania, Egypťania, Indovia ale i obyvatelia Mezopotámie vedeli, že mechanickým dráždením svalov, šliach, periférnych nervov, ciev, ale i lymfatických uzlín možno odstrániť únavu, podporiť liečenie, zvýšiť funkčnú zdatnosť ale i naštartovať tráviaci systém. Masáže si obľúbili aj v starovekom Ríme a Grécku.

Masáž môže byť aplikovaná rukami, prstami, lakťami, kolenami, predlaktím a chodidlami. Existuje viac ako sto rôznych známych masážnych techník. Masáže môžu byť aplikované plošne, tlakovo (bodov) alebo líniovo.

V našom masážnom a wellness štúdiu ponúkame rozmanitú sadu techník.

Benefity masáže

Terapia dotykom má relaxačné účinky, predstavuje prevenciu pred mnohými ochoreniami a udržuje naše telo v zdraví. Uľavuje od stresu, upokojuje myseľ, uvoľňuje napätie, vracia telo do duševnej a telesnej rovnováhy, harmonizuje hormonálny systém, odstraňuje únavu a zlepšuje náladu. Pri masáži dochádza k stimulácii dôležitých energetických centier.

Masáže majú pozitívny vplyv na prekrvenie, ozdravenie a skrášlenie pokožky tela aj tváre, čím prirodzene spomaľujú jej starnutie. Zároveň masáž zrýchľuje metabolizmus a prispieva k rýchlejšiemu spaľovaniu tukov.

Významným benefitom masáže je detoxikácia organizmu a tým podpora imunitného systému.

Špeciálnymi technikami možno zlepšiť pohyblivosť pohybového aparátu a znížiť alebo eliminovať fyzickú bolesť. Odstrániť možno bolesti chrta a kĺbov, uvoľniť možno stuhnuté, skrátené a zablokované svaly a v neposlednom rade možno odstrániť bolesti hlavy a zmierniť migrény. Rovnako možno pomocou masáže stimulovať a aktivovať k činnosti problematické vnútorné orgány.

Masáž vplýva na celkovú duševnú pohodu a má pozitívny vplyv na náš spánok.

Ako často a kedy masáž absolvovať

Vo všeobecnosti platí, že masáž je prevenciou a liečbou tela i duše. Mala by byť pravidelnou súčasťou nášho života. Vyhraďte si čas na masáž minimálne jedenkrát za mesiac, v prípade chronických problémov i častejšie. Žiaľ väčšina ľudí vyhľadáva masáž až v čase, keď sa dostavia rôzne bolestivé príznaky. Je lepšie, ak sa o svoje telesné a duševné zdravie staráte priebežne, ako naprávať a odstraňovať bolestivé stavy. Na dôkladnú masáž celého tela by ste si mali vyhradiť 1 – 1,5 hodiny.

Kedy masáž neabsolvovať

Každá masážna technika má svoje špecifiká a svoje kontraindikácie. Medzi štandardné kontraindikácie patria kožné ochorenia, zápal žíl, osteoporóza, horúčka a ďalšie podľa typu masáže. Profesionálny masér sa vždy zaujíma o zdravotný stav pacienta a vie zhodnotiť vhodnosť techniky.


Masáž Bratislava

Masáže vykonávame v našom masážnom salóne. Adresu a mapu, ako sa k nám dostať nájdete v sekcii Kontakt.

Klientom venujeme maximálnu pozornosť o čom svedčia naše pozitívne referencie.


Klienti od nás po absolvovaní masáže odchádzajú Plní elánu.

Call Now Button