Telefón

+421-903-738-803

Email

zdenka@zdenkagoldschmidtova.sk

Otváracie hodiny

Na objednávku

AromaTouch technika web Joja bodyfit štúdio

AromaTouch technika

AromaTouch technika predstavuje revolučný koncept v aromaterapii a práci s telom. Je to technika, ktorá spája umenie aromaterapie a masáže. Pri tejto masáži pracujeme s esenciálnymi olejmi najvyššej terapeutickej triedy CPTG® spoločnosti dōTERRA®. Jemnými pohybmi sa postupne nanáša 8 olejov v presne určenom poradí pozdĺž energetických dráh na chrbte a chodidlách klienta.

Klasická masáž web Joja bodyfit štúdio

Klasická masáž

Klasická masáž je jedna z najstarších a najviac využívaných masážnych metód. Má mimoriadny význam pri prevencii a doliečovaní bolestivých stavov a porúch pohybového aparátu, pri rekonvalescencii svalov a kĺbov, po zlomeninách alebo iných zraneniach, ale tiež pri migréne.

Reflexná masáž chodidiel web Joja bodyfit štúdio

Reflexná masáž chodidiel

Reflexná masáž chodidiel je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Metóda reflexnej masáže chodidiel vychádza z poznatku, že všetky zakončenia ľudského tela vyúsťujú do reflexných plôšok, ktoré zodpovedajú príslušným orgánom alebo oblastiam tela. Reflexné plôšky celého tela sa nachádzajú na šľapách chodidiel, takže chodidlo predstavuje zmenšený obraz ľudského tela. 

Antimigrenózna masáž web Joja bodyfit štúdio

Antimigrenózna masáž

Antimigrenózna masáž je masáž, pri ktorej sa pôsobí na akupresúrne body, následkom čoho dochádza k uvoľneniu bolesti, uvoľneniu nervového systému, odstráneniu energetických blokov, depresie a pocitov úzkosti. Jedná sa o špecifickú masáž, ktorú je vhodné opakovať viackrát za účelom zlepšenia zdravotného stavu.

Masáž lávovými kameňmi web Joja bodyfit štúdio

Masáž lávovými kameňmi

Masáž lávovými kameňmi je stará technika, známa dávno pred naším letopočtom. Už v starej Číne ju používali na odstraňovanie bolesti. Kameňom prikladali moc danú od boha, hovorili o neopakovateľnej skúsenosti, o spojení človeka s prírodou, i o predstave niečoho magického. Pozitívne vplýva na zlepšenie cirkulácie krvi, čím dochádza k jej okysličeniu, prekrveniu ciev, zrýchleniu metabolizmu tkanív a detoxikácii tela.

Dornova metóda web Joja bodyfit štúdio

Dornova metóda PLUS

Dornová metóda PLUS sa radí medzi jemné terapeutické techniky.  Vybočené, zablokované stavce a kĺby sú vašim voľným prirodzeným pohybom za pomoci maséra šetrne vrátené späť do správnej polohy. Pomocou Dornovej metódy PLUS je možné zbaviť sa bolestí chrbtice ako aj bolestí kĺbov.

Breussova masáž web Joja bodyfit štúdio

Breussova masáž

Breussova masáž je jemná energetická masáž zameraná na výživu platničiek. Uvoľňuje telesné a psychické blokády. Regeneruje medzistavcové platničky, čím vyrieši mnohé vaše zdravotné problémy. Dôležitou pomôckou je ľubovníkový olej, ktorý vynikajúco zregeneruje platničky a zmierni vašu bolesť.

Bankovanie web Joja bodyfit štúdio

Bankovanie

Bankovanie je založené na pôsobení podtlaku na kožu a podkožné tkanivá, čím dochádza k detoxikácii a prečisteniu celého vášho organizmu. Výsledkom je uvoľnenie stuhnutého svalstva, zmiernenie bolesti a odstránie blokád na vašej chrbtici.