Telefón

+421-903-738-803

Email

zdenka@zdenkagoldschmidtova.sk

Otváracie hodiny

Na objednávku

Zľavy pre pútnikov Svätojakubskej cesty

K Svätojakubskej ceste máme osobný vzťah a vlastnú nezabudnuteľnú skúsenosť. Preto sme sa rozhodli poskytnúť zľavy pre pútnikov Svätojakubskej cesty Slovenska s možnosťou získať originálnu pečiatku do pútnického Credencialu.

V lete 2019 sme spolu s našimi dvoma malými deťmi absolvovali trasu Camino Portuguese z Porta do Santiaga de Compostela.

240 km pešo, dva týždne na ceste, dva veľké ruksaky na chrbte, 2 malé deti v cyklovozíku. Bol to obrovský zážitok, na ktorý často spomíname. Aj keď to nebolo jednoduché, o to silnejšie pocity nastali, keď sme sa dostali do cieľa pred Katedrálu svätého Jakuba v Compostele. Najväčšie uvedomenie sa dostavilo práve tu a síce, že celá Cesta bola vlastne náš Cieľ…


Camino Slovensko

Svätojakubská cesta na Slovensku

Viacerí možno viete, že Svätojakubská cesta má už svoju vyznačenú časť aj na Slovensku. Z Košíc cez Poprad, Liptovský Mikuláš, Banskú Bystricu, Nitru a Trnavu do Bratislavy a potom ďalej cez Rakúsko alebo Maďarsko sa viete dostať až pred katedrálu do Santiaga de Compostela. Viac informácii o trase cez Slovensko nájdete priamo na stránke https://www.caminodesantiago.sk/.

Camino smerovnik Bratislava - Santiago, zastavte sa u nás a využite zľavy pre pútnikov Svätojakubskej cesty

Asi už rozumiete, že k tejto téme máme blízko. Preto sme sa rozhodli zaradiť naše wellness štúdio do zoznamu miest na Svätojakubskej ceste, kde môžu pútnici získať pečiatku do svojho Credencialu.

Camino – Credencial
Pečiatka bodyfit do credenciálu a k tomu zľavy pre pútnikov Svätojakubskej cesty

Zľavy pre pútnikov Svätojakubskej cesty Slovenska

Pečiatka nie je všetko, čo u nás môžete na svojej Ceste dostať. Pútnici s Credencialom si u nás môžu dopriať zvýhodnený relax a to v podobe 10% ZĽAVY na Klasickú masáž a na Reflexnú masáž chodidiel. Uľavia tak svojmu ťažko skúšanému telu a tiež svojim chodidlám, ktoré dostanú celkom slušne zabrať počas cesty.

Camino smerovnik zlava

Milí pútnici, srdečne vás k nám pozývame a tešíme sa na vašu návštevu.

Buen Camino!


Viac si o našej Ceste môže prečítať v článku Z Porta do Compostely, pešo a s dvoma malými deťmi alebo pozrieť vo videu.


Camino Portuguese
Camino Portuguese

Odporúčané články

Call Now Button