Telefón

+421-903-738-803

Email

zdenka@zdenkagoldschmidtova.sk

Otváracie hodiny

Na objednávku

Terapia na mieru kombináciou masážnych techník

predstavuje jedinečný koncept zložený z rôznych techník masáži na základe práve aktuálnych potrieb klienta. Neváhajte a vyskúšajte našu jedinečnú ponuku s názvom Terapia na mieru, ktorá je obľúbenou voľbou našich zákazníkov.


V úvode stretnutia klient prekonzultuje s masérom aktuálne zdravotné problémy v oblasti pohybového aparátu, bolesti svalov, úponov a šliach ako aj zdravotné kontraindikácie. Na základe konzultácie klientovi navrhneme masáž na mieru. Každú masáž prispôsobujeme potrebám zákazníka.

Po konzultácii nasleduje spravidla kontrola správneho držania tela, postavenia panvy, dĺžky končatín, platničiek ako i chrbtového svalstva. V prípade, že masér počas vyšetrenia identifikuje problémové oblasti, napraví ich pomocou Dornovej metódy.

Následne zväčša nasleduje technika Trigger pointov na uvoľnenie svalového napätia v konkrétnych postihnutých oblastiach bolesťou. Alternatívne nasleduje technika Reflexnej masáže chodidiel s cieľom uvoľnenia pohybového aparátu.

Po odstránení základných blokád masér zväčša vykoná techniku Myofasciálnej masáže v kombinácii s mäkkými technikami alebo ako alternatívu zvolí Bankovanie, podľa potrieb klienta.

Klient jedným stretnutím dokáže teda cielene odstrániť viac problémov za použitia rôznych techník a nemusí absolvovať každú techniku samostatne.

Každá u nás vykonaná terapia na mieru je svojim spôsobom jedinečná. Zároveň sa prispôsobuje práve aktuálnym potrebám zákazníka a to na základe konzultácie s masérom. Teda i vyššie popísané poradie môže byť menené, resp. nie všetky procedúry sú počas terapie aplikované a ich aplikácia závisí od vstupnej diagnostiky pred masážou.

Všetky techniky vykonávame odborne a teda personálom s príslušnou kvalifikáciou.

Cieľom terapie na mieru je zharmonizovať tok energetických dráh. Rovnako nastoliť rovnováhu tela a mysle, odstrániť blokery a uvoľniť klientovi od bolesti podľa jeho potrieb.

Neváhajte a objednajte sa k nám, radi vám pomôžeme.

Aktuálnu cenu za terapiu na mieru nájdete v našom cenníku.

V prípade záujmu o terapiu na mieru nás neváhajte kontaktovať.

Po návšteve u nás sa budete isto cítiť Plní elánu.

Odporúčané články

Call Now Button