Telefón

+421-903-738-803

Email

zdenka@zdenkagoldschmidtova.sk

Otváracie hodiny

Na objednávku

Japonská masáž Shiatsu

Shiatsu

Japonská masáž Shiatsu je japonská liečebná masáž, ktorá spriechodňuje a harmonizuje tok energie v našom tele. Shiatsu doslovne znamená tlak prstom, ale pri tejto technike sa využíva aj tlak lakťom, kolenom alebo chodidlom. Tlakom pôsobí masér na akupresúrne body klienta a body na dráhach (meridiánoch), kadiaľ prúdi životná energia, ktorá sa neustále premieňa.


Stres, vyčerpanosť, nesprávne stravovanie, nedostatok aktivity sú malým príkladom, čo môže blokovať energiu v jej plynutí. To sa môže následne prejaviť bolesťami hlavy, poruchami spánku, tráviacimi problémami, bolesťami chrbtice, kĺbov, svalov. Energetické bloky, ktoré väčšinou pociťujeme ako bolesti, sa dajú pomocou Shiatsu uvoľniť. Dané miesto sa „prečistí“ za pomoci tlaku a uvoľní sa cesta plynulému toku energie.

Pomocou Shiatsu sa dajú blokády diagnostikovať a telo ošetriť tlakom na meridiány, rotáciami kĺbov, jemným naťahovaním končatín tak, aby sa v ňom zaktivizovali uzdravovacie sily a prinavrátila sa harmónia a zdravie.

 Shiatsu tlaková masáž

Shiatsu je vhodná pre ľudí v každom veku a v období tehotenstva je veľkou podporou pre mamičku a dieťatko. V poslednom štádiu tehotenstva je Shiatsu užitočné pre prípravu na samotný pôrod. Shiatsu podnecuje rozvoj osobnosti, sme kreatívnejší, vitálnejší, ohybnejší, vnímavejší voči sebe a svojmu okoliu.

Priebeh ošetrenia

Shiatsu masáž prebieha na zemi na špeciálnom matraci v pohodlnom oblečení, ktoré si klient prinesie so sebou.

Kontraindikácie

Shiatsu masáž sa neodporúča:

  • pri niektorých fázach rakoviny,
  • akútnej chrípke,
  • silnom prechladnutí,
  • otvorených ranách a pri akútnom zápale.

Všetky techniky vykonávame odborne a teda personálom s príslušnou kvalifikáciou.

Cieľom Shiatsu terapie je zharmonizovať tok energetických dráh. Rovnako nastoliť rovnováhu tela a mysle, odstrániť blokery a uvoľniť klientovi od bolesti a to podľa jeho potrieb.

Neváhajte a objednajte sa k nám, radi vám pomôžeme.

Aktuálnu cenu za Japonskú tlakovú masáž Shiatsu nájdete v našom cenníku.

V prípade záujmu o Shiatsu masáž nás neváhajte kontaktovať.

Po návšteve u nás sa budete isto cítiť Plní elánu.

Odporúčané články

Call Now Button