Telefón

+421-903-738-803

Email

zdenka@zdenkagoldschmidtova.sk

Otváracie hodiny

Na objednávku

Diffuzer doTerra

Difuzér dōTERRA®

je veľký pomocník malých rozmerov využiteľný v domácnosti, ktorý dokáže za pár sekúnd zútulniťzharmonizovať domov a zabezpečiť pohodu jeho obyvateľov.

Vôňa dokáže zásadným spôsobom ovplyvňovať našu myseľ, náladu a zdravotný stav.


Difuzér rozptyľuje do vzduchu jemnú hmlu zloženú z vody a esenciálnych olejov. Úlohou difuzéra je teda prečistenie vzduchu a úlohou esenciálnych olejov rozptýlených do vzduchu je protivírusovými, antibakteriálnymiantiseptickými vlastnosťami olejov zvýšiť jeho kvalitu.

Kvalitné esenciálne oleje predstavujú veľmi účinný prírodný prostriedok na podporu zdravia. Dokážu zbavovať stresu, depresií, únavy, pomôcť s nespavosťou, zahnať bolesti hlavy, pomôcť s respiračných ochoreniami, zdravotnými neduhmi rôzneho druhu a taktiež napomôcť zlepšiť stav pokožky, pleti i nechtov.

Aromaterapia esenciálnymi olejmi rozptýlenými do ovzdušia prostredníctvom difuzéra dōTERRA® predstavuje druh alternatívnej a teda prírodnej terapie.

Na trhu sú dostupné difuzéry rôznych značiek, rôznych veľkostí a rôznych dizajnov, ktoré sa môžu stať štýlovým doplnkom v domácnostiach i kanceláriách. Ešte viac ako na kvalitu samotného difuzéra je vhodné prihliadať na kvalitu a čistotu esenciálnych olejov. Esenciálne oleje dōTERRA® sa radia do kategórie CPTG (Certified Pure Therapeutic Grade), s certifikátom čistej terapeutickej triedy pre účely Aromaterapie. O top 5 dôvodoch prečo do difuzéra použiť práve tieto esenciálne oleje si môžete prečítať a pozrieť vo videách v našom blogu.

Difuzér alebo aromalampa?

Mnohé esenciálne oleje dōTERRA® sa vyznačujú protivírusovými, antibakteriálnymi a antiseptickými účinkami. Tieto účinky je však možné naplno využiť len v prípade, že sú esenciálne oleje použité správne.

Difuzér pracuje na princípe ultrazvukových vibrácií, ktoré rozkmitajú molekuly vody. Vďaka tomuto javu z difuzéra začne unikať studená vodná para, v ktorej si esenciálne oleje ponechávajú všetky svoje prírodné účinky. Zároveň dochádza k zvlhčovaniu vzduchu a pozitívnym vplyvom na dýchacie cesty.

Naopak aromalampa rozvoniava domácnosť na princípe zahrievania vody a esenciálneho oleja. Zahrievaním sa však terapeutický efekt esenciálnych olejov vytráca a teda v domácnosti zostáva hlavne len pekná vôňa so znížením potenciálom podpory zdravia a prečistenia vzduchu.

Ako používať difuzér dōTERRA®

Tento malý zázrak je možné umiestniť do ktorejkoľvek miestnosti v domácnosti, či už do detskej izby, spálne, obývačky, kuchyne, ale i pracovne, prípadne do auta alebo na pracovisko.

Difuzér je možné používať prakticky nepretržite a esenciálne oleje počas dňa voliť podľa práve aktuálnej potreby.

Napríklad pre zvýšenie výkonu počas pracovného alebo školského dňa môžete zvoliť Lemon, Peppermint, Rozmarín alebo zmes Motivate. Večer na ukľudnenie a lepší spánok si môžete vybrať napríklad esenciálny olej Levander (Levanduľa).

V prípade choroby zvoľte zmes Air na podporu dýchania a zmes OnGuard na posilnenie imunity a boj s vírusmi a baktériami.

Pri bolesti hlavy môžete siahnuť po olejoch Peppermint a Levander a pridať zopár kvapiek do difuzéra.

I pri Aromaterapii platí pravidlo, “všetkého s mierou.” Vzhľadom na koncentrovanosť a silu esenciálnych olejov dōTERRA®  je menej niekedy viac a tak do miestnosti s rozlohou 20m2 stačí pridať 4-8 kvapiek. Oleje môžete samozrejme i kombinovať. Vrámci kombinácie jednotlivých olejov v difuzéri platí iba jedno pravidlo, a to aby vám výsledný efekt voňal a bol príjemný.

Viac tipov ako esenciálne oleje dōTERRA® využiť môžete nájsť v časti Voňavý pomocník pre Aromaterapiu eseniálnymi olejmi dōTERRA® prípadne nás kontaktujte a radi vám poradíme.

Difuzér dōTERRA® a rovnako esenciálne oleje dōTERRA® je možné si zaobstarať za maloobchodné alebo veľkoobchodné ceny. Difuzéry spolu s esenciálnymi olejmi nájdete i ako súčasť registračných balíčkov, čo je extra výhodné, ak zvažujete investíciu do posilnenia svojho zdravia.

Aké sú benefity vytvorenia vlastného veľkoobchodného účtu si môžete prečítať na Registrácia v dōTERRA®, kde sa dozviete i o aktuálnych registračných akciách.

Ak zvažujete registráciu v dōTERRA®, všetky dôležité informácie nájdete tu:

Aktuálne typy difuzérov dōTERRA®

Difuzér Petal

Difuzér dōTERRA® Petal

Petal Diffuser 2.0 je veľmi jednoduchý a účinný difuzér, vhodný pre začiatok s Aromaterapiou. Tento difuzér je súčasťou aj viacerých registračných balíčkov. Difuzér Petal svojím výkonom pokryje miestnosť o rozlohe do 30 m2. Má tri režimy prevádzky a to nepretržitú 2 a 6 hodinovú prevádzku, alebo prerušovanú 12 hodinovú prevádzku. Ponúka možnosť vypnutia podsvietenia počas nočnej prevádzky. Tento difuzér má kompaktný a moderný vzhľad a dáva svojím majiteľom úplnú kontrolu nad tým, ako správne difúzovať CPTG esenciálne oleje u seba doma.

62,67 €

maloobchodná cena

47,00 €

cena pre členov dōTERRA

dōTERRA® Petal s olejom Divoký pomaranč a Levanduľa (5 ml fľaštičky)

Výhodný set obsahuje Petal Diffuser 2.0 s esenciálnymi olejmi Divoký pomaranč (Wild Orange) a Levanduľa (Lavander). Pre začiatok s aromaterapiou ide o skvelú kombináciu na povznesenie nálady a upokojenie.

69,00 €

maloobchodná cena

51,75 €

cena pre členov dōTERRA

Difuzér Petal Divoký pomaranč a Levandula
Laluz difuzer doTerra

Difuzér dōTERRA® Laluz™

Difuzér dōTERRA Laluz™ je výpoveďou o elegantnom vzhľade vášho domova. Laluz poskytuje nastavenie na 1, dve a 4 hodiny prevádzky pri nastavení na najvyššiu produkciu hmly. Pri nižšej produkcii je jeho výdrž až 8 hodín prevádzky. Pokryje miestnosť o rozlohe až 30 m2 a podporuje tri nastavenia upokojujúceho svetla, aby sa zladil s akoukoľvek vašou náladou (tlmené, jasné teplé a svetlofialové).

65,67 €

maloobchodná cena

49,25 €

cena pre členov dōTERRA

Difuzér dōTERRA® Lumo

Lumo Diffuser je praktický difuzér, keď potrebujete pokryť väčšiu plochu. Difuzér Lumo svojim výkonom zastreší až 50 m2. Vhodný je do otvorených priestorov, kde je napríklad spojená kuchyňa s obývačkou. Difuzér Lumo ponúka až 7 farebných možností podsvietenia a nepretržitú prevádzku počas 2 alebo 5 hodín. V prerušovanej prevádzke vydrží byť zapnutý až po dobu 10 hodín. Tento difuzér sa predáva spolu s 15 ml upokojujúcou zmesou Serenity.

106,67 €

maloobchodná cena

80,00 €

cena pre členov dōTERRA

Difuzér Lumo doTERRA
Difuzér Roam doTERRA

dōTERRA® Roam difuzér

dōTERRA® Roam Diffuser je praktický prenosný difuzér bez kábla s nabíjacou stanicou. Roam difuzér má dva prevádzkové režimy. Batéria vydrží 4 hodinovú nepretržitú prevádzku, alebo 8 hodinovú prerušovanú prevádzku (vtedy je 5 minút zapnutý a 5 minút vypnutý). Ak je pripojený do siete, prevádzka sa zvyšuje na 5, resp.10 hodín. Kapacita nádržky je 100 ml a pokryje plochu o veľkosti 25 m2.

81,33 €

maloobchodná cena

61,00 €

cena pre členov dōTERRA

Pilot difuzér dōTERRA®

Pilot Diffuser je prenosný difuzér, ktorý sa dá použiť všade, kde práve ste – v aute, v práci alebo len tak okolo domu. Pohodlný a bezproblémový difuzér Pilot je ideálnym riešením do menších priestorov. Nový difuzér Pilot je dobíjateľný, so štvorhodinovou nepretržitou difúziou alebo až s osemhodinovou prerušovanou difúziou. Difuzér Pilot sa dodáva s dvojportovým USB 2.4A adaptérom do auta pre ľahké dobíjanie a s prenosným cestovným puzdrom.

58,33 €

maloobchodná cena

43,75 €

cena pre členov dōTERRA

Difuzér Pilot doTERRA
Zvlhčovač Dawn doTERRA

Aromatický zvlhčovač dōTERRA® Dawn

Novinkou v ponuke je Aromatický zvlhčovač dōTERRA® Dawn. Zvlhčovač je navrhnutý tak, aby vytvoril dokonalú úroveň pohodlia v každej miestnosti. Jeho inteligentný režim spánku udržiava ideálnu úroveň vlhkosti počas noci a pomáha vytvoriť dokonalé prostredie pre dobrý nočný spánok. Nastavuje sa automaticky, aby udržal tu najpríjemnejšiu úroveň vlhkosti počas noci, všetko pri veľmi nízkom rozsahu hluku. Rozptyľuje hmlu nepretržite až 22 hodín. Jednoducho sa rozoberá pri čistení. Pridávanie vody a esenciálnych olejov je možné bez toho, aby ste museli skladať viečko alebo kryt. Vyznačuje sa nízkou hladinou hluku. Rozmery zvlhčovača sú 15 x 27 cm. Objem nádržky na vodu je 1,8 l.

84,00 €

maloobchodná cena

63,00 €

cena pre členov dōTERRA

Ultrazvukový difuzér dōTERRA Volo™

Nádherný ultrazvukový difuzér dōTERRA Volo™ má ónyxovú a mramorovú úpravu. Hodí sa do každej miestnosti doma alebo v kancelárii. Má voliteľné nastavenie svetla: bez osvetlenia, teplé a jasné svetlo jantárovej farby. Pokryje priestor až 28 metrov štvorcových a je možné ho nastaviť v režime 1, 3 alebo 6 hodín pri najvyššej produkcii hmly alebo až 14 hodín pri najnižšej produkcii hmly.

92,00 €

maloobchodná cena

69,00 €

cena pre členov dōTERRA

Ultrazvukový difuzér dōTERRA Volo™

Registračné balíčky dōTERRA® s difuzérmi

Dva vyhľadávané a medzi zákazníkmi obľúbené registračné balíčky už obsahujú aj difuzér Petal. Ide o Balík nevyhnutností pre domácnosť a Balík AromaTouch s difuzérom.

Home essentials kit doTERRA
Home Essencials Kit

390,33 €

maloobchodná cena

292,75 €

cena pre členov dōTERRA

Sada AromaTouch esenciálnych olejov s kokosovým frakcionovaným olejom a difuzérom
AromaTouch™ Diffused Kit

208,67 €

maloobchodná cena

156,50 €

cena pre členov dōTERRA

Recepty na prečistenie vzduchu

3 kvapky Purify (Osviežujúca zmes)

2 kvapky Pink Pepper (Ružové korenie)

1 kvapka Green Mandarin (Zelená mandarínka)

2 kvapky Eucalyptus (Eukalyptus)

1 kvapka Thyme (Tymián)

2 kvapky Lemon (Citrón)


2 kvapky Tea Tree (Čajovník)

1 kvapka Marjoram (Majorán)

2 kvapky Arborvitae (Tuja)

3 kvapky Lemon (Citrón)

2 kvapky Juniper Berry (Borievka)

3 kvapky Green Mandarin (Zelená mandarínka)


3 kvapky Lime (Limetka)

2 kvapky Marjoram (Majorán)

2 kvapky Douglas Fir (Duglašská jedľa)

3 kvapky Siberian Fir (Sibírska jedľa)

1 kvapka Cypress (Cypruštek)

3 kvapky Lemon (Citrón)

Ako čistiť difuzér dōTERRA®

Ako každé zariadenie i difuzér dōTERRA® je vhodné z času na čas prečistiť, aby účinky čistého a zdravého vzduchu zostali zachované a zariadenie plnilo svoju úlohu. Zároveň tým predĺžite životnosť a spoľahlivosť tohto malého domáceho zázraku.

Aby váš difuzér zostal dlhodobo v perfektnej prevádzkovej kondícií prepláchnite ho pred ďalším použitím vodou a jemne pretrite hubkou alebo servítkou.

Raz za mesiac urobte precíznejšie čistenie nasledovnou procedúrou:

  • difuzér vypnite a odpojte z elektrickej siete
  • naplňte nádržku na vodu do polovice čistou vodou
  • pridajte 10 kvapiek octu
  • difuzér pripojte k elektrickej sieti, zapnite a nechajte pustený po dobu 5 minút
  • vypnite zariadenie a vylejte vodu z difuzéra
  • namočte kozmetický tampón alebo jemnú handričku do octu a vyčistite nádobku aj čip ultrazvuku
  • opláchnite nádržku difuzéra čistou vodou

Využite silu esenciálnych olejov, podporte zdravie a užite si voňavý esenciálny zážitok vo vašich domácnostiach.

Difuzéry v časovo obmedzenej ponuke

O dostupnosti uvedených produktov je nutné sa predom informovať.

Difuzér Koala a On Guard™ (15 ml)

Nový rok môže byť pre deti náročný.

Každý deň sa môžu vaši miláčikovia zobúdzať inšpirovaní pocitmi z prírody, i pripravení na nové dobrodružstvo! 

Milý a rozkošný difuzér Koala má dve možnosti nastavenia upokojujúceho svetla, štyri nastavenia hudby i päť úrovní hlasitosti. Zvoľte si zvuk podľa situácie, či už je to utišujúca klavírna uspávanka na večer alebo veselý vtáčí spev na ráno. Keď difuzér funguje nepretržite, jemná hmla dokáže pokryť izbu s plochou 25 m2 až na štyri hodiny. Ak sa používa prerušovane, vydrží až osem hodín. A čo je najlepšie, tento očarujúci difuzér prichádza v spojení s On Guard zmesou, ktorú milujú rodiny doTERRA na celom svete. 

Difuzér dōTERRA Koala a esenciálny olej OnGuard

Difuzér dōTERRA Bubble a Citrus Twist (15 ml)

Zažite prenosný výkon exkluzívneho difuzéra doTERRA Bubble v kombinácii so zmesou olejov Citrus Twist (15 ml).  

Táto neprehliadnuteľná dvojica obsahuje dva produkty v časovo obmedzenej ponuke ako výhradne prvá v Európe. Difuzér Bubble je malý i diskrétny a „uspí“ sa až do chvíle, keď snímač zaznamená pohyb a začne pracovať. V kombinácii s našou časovo obmedzenou ponukou, zmesou Citrus Twist, je úžasnou príležitosťou ako vyskúšať dvojicu, ktorá sa navzájom dopĺňa svojimi fantastickými vlastnosťami a prínosmi!  

Difuzér dōTERRA bubble a esenciálny olej Citrus twist

Difuzér dōTERRA Bubble (čierny) a Forest Breeze (15 ml)

Vytvorte s touto fantastickou dvojicou atmosféru kamkoľvek pôjdete. Obsahuje našu prírodnú zmes a difuzér.

Tento pár je spojením málokedy dostupnej prírodnej zmesi Forest Breeze (15 ml) s dokonalým, prenosným difuzérom dōTERRA Bubble, ktorý je prvýkrát k dispozícii v elegantnom, čiernom dizajne. Spolu sú tieto dva produkty v časovo obmedzenej ponuke k dispozícii ako balík, ktorý poskytuje ideálne prevedenie, ako si vychutnať prírodu v pohybe.

Difuzér dōTERRA Bubble (čierny) a Forest Breeze (15 ml)

Poznámka: Úvodný obrázok ako i recepty na prečistenie vzduchu sú prevzaté zo stránky: https://www.doterra.com

Odporúčané články

Call Now Button