Joja Bodyfit

Referencie
quote-top Už viac než tri roky som mál značné problémy s pohybovým aparátom najmä nohami a chrbtom v krížovej a krčnej oblasti.  Vyskúšal som všetko možné, no stav bol stále nemenný (obmedzená pohyblivosť, veľké bolesti). Pociťoval som bezmocnosť a beznádej. Na odporučenie našich známych som hoci neveriacky,  na veľa, na veľa urobil ešte jeden pokus a navštívil  masážne štúdio - Joja bodyfit štúdio. Teraz som veľmi rád, že som sa dal presvedčiť. Známi mali pravdu. Už z prvého stretnutia bolo evidentné, že masérky, ktoré tu pracujú, nie sú len vykonávačkami mechanických pohybov - hladkaní, ale majú veľký záujem popasovať sa s každým problémom, vyriešiť ho a pomôcť ľuďom od bolesti. Bolesti už takmer vôbec nemám a hybnosť sa mi zlepšuje z procedúry na procedúru.
Ďakujem aj touto cestou za pomoc
 
                                                                                                                                                                                          K.M. 72 rokov quote-bottom
 
quote-top

Chválime ten deň, keď sme sa dozvedeli o Joja bodyfit štúdiu

Spolu s manželom sme veľmi radi, že nás osud zavial do Joja bodyfit štúdia, keď som mala veľké bolesti chrbta na pravej strane. Obmedzovalo ma to v práci, nevedela som spať. Navštívila som  množstvo lekárov, chodila od jedného odborníka k druhému, užívala množstvo utišujúcich liekov, vyskúšala najrôznejšie, terapie vrátane elektroliečby, rehabilitačných cvičení, masáži, ale  bolesti stále neustupovali. Nikde mi nevedeli pomôcť.


V Joja bodyfit štúdiu pomohli nielen mne s chrbtom, ale výrazne zlepšili môj aj manželov zdravotný stav, čím si získali našu dôveru natoľko, že sa nám nelení z Pezinka dochádzať do Bratislavy – Petržalky na masáže a kondičné cvičenia pravidelne dvakrát do týždňa.  
                                                                                                                                                       manželia Predanocyoví

 
quote-top

Na masáže do Joja bodyfit štúdia chodím pravidelne, preto tomu nebolo inak ani počas môjho tehotenstva. S Gravidi masážou som začínala už od 8 týždňa tehotenstva. Pomáhala mi prekonávať tehotenské nevoľnosti, neskôr stuhnutosť šije a ramien a od polovičky tehotenstva s krížami a bedrovými kĺbmi.
Bez Gravidi masáže by som veľmi ťažko vydržala do pôrodu.

Úprimne odporúčam všetkým budúcim ale aj čerstvým mamičkám.

 
quote-top Na jeseň budem mať 93 rokov. Mojim životom je stále práca v záhrade. Aby som nestratil to, čo mám tak rád, rozhodol som sa zvýšiť starostlivosť aj o svoje telo. Hoci som chodíl na masáže  celý svoj život, takú dôkladnú masáž, akú som dostal, keď som  prvýkrát pred viac ako10 rokmi navštívil Joja bodyfit štúdio, som nikdy nezažil. A to rozhodlo. Od vtedy chodím do Joja bodyfit štúdia na masáže pravidelne každých 14 dní. Oceňujem najmä to, že ich výborná kvalita sa za to desaťročie nezmenila, ba čo viac,obohatili svoju ponuku ešte o ďalšie služby. Vytvorili tak liečebné programy, ktoré ma postavia na nohy vždy, keď to s prácou v záhrade preženiem a spôsobím si bolesti ramien, kolien, či bedrových kĺbov. Dnes si neviem predstaviť, čo by som bez ich zlatých rúk robil

 
quote-top Prvý krát som do Joja bodyfit štúdia prišla na odporučenie mojej dobrej kamarátky, keď som mala problémy s ramenom.  Od vtedy (už viac ako 6 rokov) sem chodím na masáže a do sauny pravidelne dva krát do mesiaca. Vyhovuje mi  ich veľmi dobrá úroveň, ktorá sa ešte stále zlepšuje. Je vidno, resp. ja to tak cítim, že svoju  prácu majú rady. Načerpám tu vždy energiu, pretože  je tu pohoda, žiarivá čistota a ich služby mi pomáhajú udržovať sa v pohybe, „ak sa hýbem, tak som“ hovorí moja 91 ročná teta. Vrelo odporúčam vyskúšať

 
quote-top Na masáže do Joja bodyfit štúdia chodím dva krát mesačne. Je tu príjemné prostredie  a perfektné služby. Som maximálne spokojná. Andrejka je najlepšia. Po jej masážach sa cítim uvoľnená, pohyblivejšia so sexi chôdzou. Vždy sa maximálne teším.

 
quote-top Joja bodyfit  štúdio mi odporučila na základe svojich dobrých skúseností so službami moja mamina. Mala som už viacero problémov (vyskočená sánka, bloky na chrbtici, naposledy bolestivé rameno a problémy s otáčaním hlavy) s ktorými som sa obrátila vždy o pomoc na toto štúdio. Zdravotné problémy ustúpili ihneď po prvej návšteve. Maminine odporúčania môžem len potvrdiť , sú tu vynikajúce služby , preto toto štúdio veľmi odporúčam každému, kto hľadá profesionálne  - neodflákané masáže.

 
quote-top Do Joja bodyfit štúdia som prišla na odporučenie. Som atlétka a kvalitné masáže potrebujem k dobrému výkonu. Tu som ich našla. Cítim sa po nich zdravá, vitálna, zrelaxovaná a pripravená na kvalitný tréning.  Pomáha mi to nielen fyzicky ale aj psychicky. Myslím si, že toto štúdio je  na vysokej úrovni, čo sa týka prostredia, hygieny aj služieb a preto sa tu cítim veľmi dobre.

 
quote-top Do Joja bodyfit štúdia chodím cvičiť a na masáže. Veľmi mi vyhovuje, že cvičenia sú individuálne. Cvičím sama alebo maximálne dve a vždy pod dohľadom cvičiteľky Evky, ktorá sleduje správnosť prevedenia každého jedného cviku, dýchania,  dávkuje intenzitu  podľa momentálneho fyzického stavu. Na základe cvičenia, na ktoré chodím už vyše roka, sa mi zvýšila kondícia a cítim sa veľmi dobre. Masáže mi uvoľňujú svalstvo a spolu s cvičením mi pomáhajú pri bolesti chrbta. Chodím tam veľmi rada, pretože služby sú na vysokej a kvalitnej úrovni. Personál na mňa pôsobí veľmi pozitívne, sú odborníčky a vedia poradiť. Som s nimi spokojná, veľmi mi pomáhajú.

 
quote-top Po autonehodě – hernii disku sem mněla velikou bolest vystřelujíci do levé nohy. Díky Breussové masáži a Dornové metóde už znovu chodím bez bolesti. Vážim si pani Čerchlanové jako odborníka, který mi zatím vždy pomohl, když se můj stav zhoršil. Navíc jsme si sedly i z lidského hlediska. Vždy mým kamarádum tvrdím, že mám za sebou spoustu rehabilitač. procedúr v různych nemocnicích, ale jen p. Čerchlanová mne dokázala dát do bezbolestného stavu. Takže díky

 
quote-top Keďže som atlétka, masáž je pre mňa tá najlepšia regenerácia. Do Joja bodyfit štúdia chodím na masáže 1-2 x do týždňa. A masáže od Andrejky mi dopomohli k vyladeniu mojej hlavnej sezóny. Okrem toho je tam aj super psychická regenerácia. Ste super.

 
quote-top Prostredie Joja bodyfit štúdia je veľmi príjemné. Pracuje tu odborný personál s ľudským prístupom. Masáže sú kvalitné a príjemné. Vedia riešiť  aj bolestivé stavy. Mne pomohli pri problémoch krčnej chrbtice. Odporúčam každému vyskúšať  služby tohto štúdia.

 
quote-top Výborné služby, pomohli mi. Mám tu len pozitívne skúsenosti.

 
quote-top Pri sedavom zamestnaní mám problémy s chrbticou a nohami. Po cvičení na ktoré chodím sem do štúdia sa cítim dobre.
Toto cvičenie je vhodné aj pre tie ženy, ktoré sa doteraz nevenovali žiadnemu pohybu (cvičeniu)

 
quote-top V Joja bodyfit štúdiu mi je poskytnutá primeraná starostlivosť  k môjmu momentálnemu stavu, masáž nie je bolestivá ani nepríjemná a vždy odchádzam s dobrým pocitom, že som niečo spravila pre moje telo. V štúdiu pracujú kvalitní zamestnanci, ponúkajú mnoho procedúr, ktoré z nás spravia nového človeka za primeranú cenu.

 
quote-top Pani Ozoráková, chcel by som sa Vám po dlhšej dobe ešte raz poďakovať. Veľmi ste mi pomohli, hlavne tým, že ste mi otvorili oči vo výžive. Váš dokument, čo ste mi pripravili, som si mnoho a mnohokrát čítal dokola a asi najviac desivé bolo pre mňa, že môj vek bol na základe Vašich meraní stanovení na 55 rokov. To bolo pre mňa asi najväčším motívom prečo som to doteraz vydržal. A verím, že to vydržím aj naďalej. Lebo, úprimne, je to asi ako keď alkoholik abstinuje, to ja čo som bol zvyknutý žrať /neviem to ináč nazvať/ tak teraz musím jest striedmo. Mám stále okolo 88-89 kg. Úplne všetko šatstvo som si musel kúpiť nové, okrem ponožiek :-) Teraz keď som po zime vyšiel von, tak všetci na mňa pozerajú, že čo mi je, vraj som úplne iná osoba. Ale čo je pre mňa úplne naj, tak to je to, že som dokázal obliecť svoj svadobný oblek. To je niečo, čo som si vždy hovoril, že raz to pôjde a nikto mi neveril :-)

 
quote-top Spočiatku mi ani nenapadlo riešiť výživové poradenstvo, no potom som sa dozvedela o Vás a bolo rozhodnuté, nemala som prečo vyhľadávať niekoho iného. Super prístup, pekné priestory, pozitívne naladený personál, ktorý naleje optimizmus. Dodali ste mi chuť niečo so sebou robiť, ukázali správnu cestu a prispeli k tomu, že som si začala viac veriť a usmievať sa.

 
quote-top Cvičím 2x do týždňa a využívam aj masáže. Nakoľko trpím reumatoidnou artritídou, pravidelné cvičenie mi pomáha v tom, že svaly sa mi prekrvujú a posilňujú, spazmy sa uvoľňujú a tým pádom dochádza k tomu, že zápalové procesy sa mi nevytvárajú tak často. Vaše zariadenie má útulné rodinné prostredie. Ten, kto neobľubuje masové cvičenie, vo vašom štúdiu si hravo príde na svoje. Veľmi príjemné prostredie, profesionálny personál a najmä, čo neskutočne oceňujem, individuálny prístup medzi cvičiteľkou a cvičiacim.