Joja Bodyfit

Metamorfná (jemná ) technika
Written by Administrator
Saturday, 09 March 2013 18:35

Metamorfná technika
Je jemnučká masáž vnútornej strany chodidiel, palcovej strany rúk a zadnej časti hlavy, kde sa ošetrujú reflexné zóny chrbtice.  Ošetrenie trvá 60 minút a je dokonale relaxujúce. Táto technika pracuje s našimi životnými vzorcami, vytvorenými  už počas prenatálneho vývoja (keď bolo miminko v brušku maminy) a postupne tieto negatívne duševné štruktúry odstraňuje. Vďaka tomu sa obnovuje náš plný potenciál a dochádza k samouzdravovacím procesom tela.  Mení sa náš pohľad na život a životné postoje, ktoré nám už neslúžia, sa transformujú.
Komu je masáž určená :
-    Tým, ktorí sa zaujímajú o osobný rast a chcú prijať zodpovednosť za svoj život a šťastie
-    Tým, ktorí majú pocit, že stagnujú vo svojom živote
-    Tým, ktorí sa nachádzajú v neľahkých životných situáciách a majú chuť to zmeniť
-    Tým, ktorých trápi telo (telo nám vždy ukazuje, že nie sme v súlade so sebou samými)
-    Tým, ktorí prežívajú často negatívne pocity ako strach, hnev, závisť, smútok, žiarlivosť..a nevedia vyjsť zo začarovaného kruhu
Táto jemná masáž pracuje s hlboko uloženými blokmi na duševnej, energetickej, či karmickej úrovni.  Ide priamo k základnej matrici našich podvedomých vzorcov, ktoré nám riadia život.  Ide o proces dlhodobý, preto je veľmi dôležité, aby bolo aplikovaných minimálne 10 ošetrení, ideálne jedenkrát do týždňa pri pracujúcom klientovi. Táto technika nemá žiadne kontraindikácie ani vekové obmedzenie, nakoľko sa vďaka nej prebúdza naša vitálna energia, ktorou sme tvorení a tá sa riadi svojou vlastnou inteligenciou.

 

Last Updated on Wednesday, 19 August 2015 09:45