Joja Bodyfit

Gravidi masáž
Written by Administrator
Wednesday, 27 February 2013 13:39

Gravidi masáž je určená pre tehotné ženy ale aj pre čerstvé mamičky. Uľahčuje budúcej mamičke bez väčších problémov a obmedzení prežiť pre ženu jedno z najkrajších období života. Telo ženy sa v oboch prípadoch musí vyrovnať s veľkou zmenou.

Gravidi masáž je masáž celého tela so zameraním na uvolnenie bolestí chrbta, najmä krížovej oblasti a bedrových kĺbov.

Gravidi masáž využíva techniky rytmických pohybov redukujúcich napätie a svalový stres. Jemnými technikami a za pomoci špeciálneho oleja napomáha odtoku lymfy, čím minimalizuje tvorbu opuchov.

Špeciálny olejček s obsahom rozmarínu a grapefruitu pomáha odbúravať toxíny a odstraňuje vyčerpanosť a bolesti svalov. Táto zmes, ktorej základom je čistý mandľový olej je určená na detoxikáciu a stimuláciu lymfatického systému. Gravidi masáž spolu s príjemnými vôňami a upokojujúcou hudbou navodzujú rovnováhu a dostávajú ženu do psychickej pohody.

Mamičky pri nej prežijú nezabudnuteľný zážitok na oáze pokoja. Ak je mamička v pohode, má to pozitívny vplyv aj na dieťa. Puto medzi matkou a dieťaťom je veľmi silné, a preto príjemné pocity prežíva aj ono v brušku“ Gravidi masáž sa dá aplikovať až do posledných dní pred pôrodom a je veľmi dobrou prípravou na pôrod.

Last Updated on Sunday, 08 September 2013 16:04